KARIERA

Kariera w ZIELINET

Zespół ZIELINET to osoby ambitne i zaangażowane w realizację celów grupowych, posiadające umiejętność współpracy w grupie, lubiący kontakt z innymi ludźmi oraz otwarci na nowe wyzwania, a także gotowi do ciągłego rozwijania swych umiejętności i kompetencji. Posiadanie tych cech sprawia, że niezależnie od wieku, płci, zainteresowań, przekonań i poglądów jesteśmy w stanie efektywnie ze sobą współpracować dla realizacji założonych celów.

Nowym członkom naszego zespołu zapewniamy wsparcie dedykowanego opiekuna oraz niezbędne szkolenia. Oferujemy zarówno zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę jak i inne elastyczne formy zatrudnienia. Nasz system wynagrodzeń ma charakter motywacyjny. Oparty jest o stałą podstawę wynagrodzenia oraz 2-stopniowy system premiowania.

Nasi pracownicy otrzymują dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych zapewniających efektywną realizację powierzonych zadań.

Aktualne oferty pracy:

Wymagania stawiane kandydatom:
- dobra dykcja, komunikatywność, umiejętność rozmowy z ludźmi
- dobra organizacja pracy własnej, sumienność i punktualność
- asertywność i odporność na sytuacje stresowe
- umiejętność obsługi systemu Windows oraz pakietu Microsoft Office
- wykształcenie średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych studiujący kierunki o profilu ekonomicznym lub informatycznym)

Wymagania dodatkowe:
1. Posiadanie poprawnie skonfigurowanego i zabezpieczonego oprogramowaniem antywirusowym oraz zaporą ogniową komputera klasy PC działającego pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7 lub nowszym. Zalecamy  posiadanie komputera wyposażonego w procesor o minimum 2 rdzeniach i pamięć operacyjną o minimalnej pojemności 4GB.
2. Posiadanie aktywnego kablowego łącza internetowego o efektywnej przepustowości łącza przypadającej na stanowisko pracy konsultanta nie mniejszej niż 1 mb/s. Pracownik nie będzie uprawniony do korzystania dla celów świadczenia pracy na rzecz firmy ZIELINET z publicznychh, ogólnodostępnych i nie zabezpieczonych sieci dostępu do internetu.
3. Posiadanie certyfikowanych dla potrzeb telefonii internetowej słuchawek komputerowych z mikrofonem.
4. Stanowisko komputerowe powinno znajdować się w wydzielonym pomieszczeniu zapewniającym nieskrępowane i poufne prowadzenie rozmów telefonicznych.
5. Pracownik powinien dysponować wyłącznym prawem do korzystania ze sprzętu komputerowego, na którym świadczone będą usługi na rzecz firmy ZIELINET.
6. Wymagamy dyspozycyjności pracownika minimum 20 godzin tygodniowo w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20.

Obowiązki pracownika na oferowanym stanowisku:
- nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- aktualizacja bazy danych kontaktowych klientów
- nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami
- przedstawianie oferty handlowej
- aktywna sprzedaż telefoniczna produktów i usług
- umawianie spotkań handlowych i rekrutacyjnych
- udzielanie informacji przez telefon oraz w formie elektronicznej

Oferujemy:
- Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia za wyniki
- przyjazną atmosferę pracy
-elastyczny czas pracy
- stałe wsparcie lidera zespołu
- szkolenia i wsparcie techniczne
- możliwość rozwoju zawodowego

Jeżeli któraś z powyższych ofert jest dla Ciebie interesująca i chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@zielinet.pl lub wypełnij poniższy formularz aplikacyjny.

Formularz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *