NASI PARTNERZY

Focus Telecom Polska

Logo i nazwa firmy Focus Telecom Polska

Focus Telecom Polska to innowacyjna spółka technologiczna oferująca usługi do wielokanałowej komunikacji biznesowej w modelu cloud computing. Jest liderem polskiego rynku systemów contact center. Rozwiązania Focus Telecom są wykorzystywane w sprzedaży, obsłudze klientów oraz zarządzaniu.

Sztandarowym rozwiązaniem Focus Telecom jest autorski system Focus Contact Center, wielokanałowa platforma komunikacyjna, która:
• podnosi sprzedaż
• usprawnia obsługę klientów
• ułatwia zarządzanie firmą.
Platforma integruje komunikację telefoniczną, mailową, SMS-ową, czatową i www – gromadzi dane z kontaktów ze wszystkich kanałów, inteligentnie kieruje połączenia i wiadomości od klientów, automatyzuje i usprawnia rutynowe działania handlowców, ułatwia zarządzanie sprzedażą i obsługą klientów, pozwala obniżyć koszty telekomunikacyjne. System Focus Contact Center jest dostępny w chmurze cyfrowej, czyli gotowy do użycia bez ponoszenia inwestycji w sprzęt.
W skrócie – Focus Contact Center ułatwia budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami.

Inne rozwiązania Focus Telecom to m.in.:
•Focus Desk – nowoczesny system do obsługi zgłoszeń (tzw. ticketing system);
•Focus Chat – narzędzie do prowadzenia rozmów z klientem w czasie rzeczywistym;
•Focus PBX – wirtualna centrala dostępna z każdego miejsca na świecie;
•Focus miniCRM – baza danych umożliwiająca personalizację komunikacji z klientem;

Tax Care

Tax Care jest unikalną na rynku polskim firmą, zapewniającą kompleksowe wsparcie w funkcjonowaniu i rozwoju mikrofirm. Podstawą działalności spółki jest unikatowe połączenie najwyższej jakości usług księgowych z doradztwem finansowym. Od października 2014 firma jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Księgowość w Tax Care oparta jest o nowoczesne narzędzia umożliwiające pracę na dokumentach elektronicznych, bez konieczności ręcznego wprowadzania danych do systemu księgowego.

Tax Care to ogólnopolska sieć ponad 20 oddziałów, 20 zespołów mobilnych oraz 34 zespoły księgowe zlokalizowane w największych miastach. Spółka zatrudnia ponad 800 Ekspertów Biznesowych oraz ponad 300 wysoko wykwalifikowanych Księgowych.